bitcoin

Dünyanın en değerli kripto parasıdır, TL kurunda 10.000’i görmüşlüğü var 1 BTC’nin. Çalışma mantığı çok basittir ve bu kadar basit olması sebebiyle takip edilemezdir.
Örnek: 10 BTC’yi bir hesaba aktaracaksınız, 10 BTC’yi birkaç milyar parçaya ayırır ve bu parçaları miner adı verilen kimselerin cihazlarına gönderir, miner araçları algoritmayı takip ederek yeniden düzenler, çözümler ve gönderileceği adrese iletir. Sonucunda milyonlarca miner cihazından milyarlarca parça BTC bir araya gelir ve gönderilen hesapta 10 BTC olarak zuhur eder.

yatırım yapılması mantıklı kripto para.

Haziran ayında bitcoin 3 bin dolardan 2 bin 200 dolara kadar gerileyerek şu ana kadarki en büyük düşüşlerinden birini yaşamıştır.

Şu anda iyi rant alan takip edilmesi zor ve kolay şekilde bozdurulamayan ve kendine ait bir borsa ile kur değerleri olan bir para birimidir.

Eş değerleri çıkmaya başlamıştır. Farklı 2 eş değer sistem daha bulunmakta. Bitcoinin çıkış noktası Rus ve Gürci asıllıdr. Amaç kara para aklamaktır.

gün içerisinde müthiş yükseliş gösteren kripto para birimi. şu sıralar 1 bitcoin : 14.000 türk lirasına tekabül ediyor.

neler neler çıkıyor arkadaş

şifreli kodla dizin sistemindeki kullanılan sanal para birimi.

kazancı sebebiyle ilgiarttığından yardımcı araçlarıda üretiliyor.

Kimse oturduğu yerden kolay para kazanamaz.

herkes hakkında çok şey söylüyor ama sorun şu, bitcoin faaliyetlerini zarar göstererek durdurma kararı alsa herkes bir gecede içeri girecek (cem uzan taktiği)

tahminim 10.000 $ zirve yaptırıp çöküşü aniden başlatacaklar.

ölmüştür.

birkaç ay evvel ciddi ciddi yatırım yapmayı düşünürken bir türlü vakit ayırıp da para aktaramadığım ve bu sayede kaybetmekten korktuğum dijital para.

geç kalınmışlık

stellar coins çok yakın zamanda patlama yaşayacak.