gündem

faydası bol wordpress eklentileri3 türkçe torrent siteleri3 google position finder3 düşecek domainleri takip etmek3 turk.net internet servis sağlayıcı3 usta bir tasarımcı olmak için gerekenler3 jquery slider eklentileri3 hazır web sitesi şablonları3 yazılan makaleleri korumak3 ilham veren web tasarım örnekleri3 en iyi ücretsiz ses düzenleme programları3 ücretsiz blog scriptleri3 en enteresan kartvizit tasarım örnekleri3 en iyi dosya paylaşım siteleri3 türkiye’nin en popüler forum siteleri3 web tasarım dersleri3 web sitelerinin ofisleri3 ruby operatörler ve koşullar1 Python Programlamaya Giriş1 Ruby dilinde değilken nasıl oluşturulur1 css renklendirme2 kodlab4 Unity2 hacklenmiş en büyük web siteleri2 seo puanını düşüren tasarım hataları2 findmyfbid.com1 ruby ile ekrana yazı yazdırmak1 facebook instant articles1 en iyi blog tasarımları1 wordpress login ekranı temaları1 ücretsiz ikon setleri1 10 yıl öncesinin internet devleri1 tişört tasarlama siteleri1 jquery menü eklentileri1 pines notify1 r10.net üyelik davetiyeleri1 broşür tasarım örnekleri1 wordpress için en iyi fotoğraf gösterim eklentileri1 en büyük torrent siteleri1 twitter’dan para kazanmak1 Warez3 r10.net16 http’den https’ye geçerken yapılması gerekenler2 seo için faydalı olabilecek chrome eklentileri2 youtube videoları için seo önerileri2 site açılma hızının seo açısından önemi2 kopya içerik sorunu1 garantili seo çalışması1 wordpress siteyi hızlandırma teknikleri1 seo efsaneleri1

r10.net

türkiye’deki en eski webmaster forumudur. bir çok kurumsal ve freelancer üyesi bulunur.

yönetiminin el değiştirmesi sonrasında tamamen kullanıcıları sallamış, özen göstermeyen, son anlarını yaşayan webmaster forumu

`fi tarihi`nde, tarafıma davetiyesi gönderilen ancak ne hikmetse davetiyeyi aktifleştiremediğim forum.

Yöneticilerinin para para para modunda takıldığı, webmasterlara her türlü zorluğun ve baskının dayatıldığı, adaletsiz, tekelimsi webmasterımsı forumcuk. WMaracı ona bin basar. üye olacağım diye kendinizi yormayın.

(adamlar beni nofollow linkin açıklamasını yazdım diye “süresiz” banladılar, bunun için banlanmam saçmalık, süresiz banlanmam ise bambaşka bir seviye, doluyum yani)

sırf eski olması ve bulunduğu eski dönemin postları google’da indexlendiği için halen aktif kalmaya devam eden bir garip webmaster forumu.

dışarıdan biri girse baksa ölü burası der, gel gör ki türkiye’nin en büyük wm forumu.

burnu hava da bir forum

sağlam bir forum, bakmasını ve değerlendirmesini bilene…

eski aktifliği olmayan webmaster forumu. nerde o eski faydalı google optimizasyon topicleri.

Her önüne geleni almıyor, ötekileri de almıyor. Enteresan ve gereksiz bir durum bence. Şu üyelik muhabbeti çok can sıkıcı.

r10 köklü bi site webmaster forumu oldukça başarılı ama halen dolandırılan sayısı fazla

makale yazarlığı işini öğrenip çok ekmeğini yediğim forum

biraz karmaşık görünen fakat şık bir arayüz ile tasarımını yenilemiş forum. gayet güzel.

Pek beğenmediğim ve ortamına bir türlü alışamadığım forum.

Ülkemize Webmaster Forum kavramını getiren internet sitesidir. Üyesi olabilenler mutludur ve üye olmaya yırtınıp üye olmayanların da her platformda kötülediği bir forumdur 🙂 Asıl ticaret burada döner, üyesi olan bilir.