gündem

faydası bol wordpress eklentileri3 türkçe torrent siteleri3 google position finder3 düşecek domainleri takip etmek3 turk.net internet servis sağlayıcı3 usta bir tasarımcı olmak için gerekenler3 jquery slider eklentileri3 hazır web sitesi şablonları3 yazılan makaleleri korumak3 ilham veren web tasarım örnekleri3 en iyi ücretsiz ses düzenleme programları3 ücretsiz blog scriptleri3 en enteresan kartvizit tasarım örnekleri3 en iyi dosya paylaşım siteleri3 türkiye’nin en popüler forum siteleri3 web tasarım dersleri3 web sitelerinin ofisleri3 ruby operatörler ve koşullar1 Python Programlamaya Giriş1 Ruby dilinde değilken nasıl oluşturulur1 css renklendirme2 kodlab4 Unity2 hacklenmiş en büyük web siteleri2 seo puanını düşüren tasarım hataları2 findmyfbid.com1 ruby ile ekrana yazı yazdırmak1 facebook instant articles1 en iyi blog tasarımları1 wordpress login ekranı temaları1 ücretsiz ikon setleri1 10 yıl öncesinin internet devleri1 tişört tasarlama siteleri1 jquery menü eklentileri1 pines notify1 r10.net üyelik davetiyeleri1 broşür tasarım örnekleri1 wordpress için en iyi fotoğraf gösterim eklentileri1 en büyük torrent siteleri1 twitter’dan para kazanmak1 Warez3 r10.net16 http’den https’ye geçerken yapılması gerekenler2 seo için faydalı olabilecek chrome eklentileri2 youtube videoları için seo önerileri2 site açılma hızının seo açısından önemi2 kopya içerik sorunu1 garantili seo çalışması1 wordpress siteyi hızlandırma teknikleri1 seo efsaneleri1

replika

efsane bir yaratılış hikayesi olan mobil sohbet uygulaması. yapay zeka ile sohbet ediyorsunuz. şöyle de birşey var ki uygulamayı kullanabilmek için birinin size replika davetiyesi yollaması gerek.

“uygulamanın hikayesi şöyle;
Eugenia Kuyda, en yakın arkadaşı Roman’ı trafik kazasında kaybeder. Tüm gençlik yıllarını birlikte geçirdiği arkadaşıyla beraber bir fotoğrafı bile yoktur.

Bunun üzerine Messenger üzerinden konuşma geçmişini okuyan Eguenia Kuyda, arkadaşına dair birçok şeyi hatırlar ve yaşadığı bu durumu olumlu bir şekilde kullanmak ister. Arkadaşıyla olan dijital kalıntıları kullanarak onu hayata döndürmeyi düşünen Kuyda, ölen arkadaşı Roman için bir bot yazar. Botu yazdıktan sonra onunla konuşmaya başlar ve bir süre sonra bu botu kullanıcıların erişimine açar.”

ingilizce öğrenmeye birebir uygulama. kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için tam bir dil ortağıdır kendileri. önerilir.